Sıkça Sorulan Sorular

Arabam360 Nedir?

Kurumsal firmakara sunduğu filo yönetim hizmeti ile yönettiği araç sayısı, geniş hizmet ağı ile konusunda uzman operasyon ve danışmanlık şirketidir.

Neden Arabam360 Hizmetini Bireysel Kullanıcılara Sunuyorsunuz?

Filo yönetim alanında sağladığı kalite ve fiyat avantajlarını bireysel üyeler için de sağlamak amacı ile e-filo yönetim portalını hizmete sunmaktayız.

Nasıl çalışır

Arabam360, üyelerinin çalışmak istediği veya çalışmak isteyeceği firmalarla, en uygun fiyatlarla buluşmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Bu bakış açısı ile hizmet kalitesine odaklanır. Arabam360, talep ettiğiniz ürün ve hizmet tamamlanana kadar geçen sürede, iş ortağı firmalarla en iyi deneyimi yaşamamız için koordineli çalışır.

Arabam360 Sunduğu Hizmetler İçin Ekstra Ücret Talep Ediyor Mu?

Arabam360, e-filo portalı üzerindeki hizmetler için üyelerinden herhangi bir ücret talep etmez. Üyelerimiz aldığı ürün ve hizmetlerin bedellerini doğrudan ürün ve hizmet sağlayıcısına yapmaktadır.

Oto Teşhis Nasıl Çalışır?

Oto Teşhis, kullanımda bulunan araçların başlıca problemleri ve nedenleri konusunda üyelerimizi bilgilendirmeyi amaçladığımız pratik bir uygulamadır. Bulunan olası problemler, genel konuları içermesi nedeni ile doğru ve kesin bilgi için konusunda uzman servislerden bilgi alınmasını tavsiye ederiz.

Servis-Hasar Süreci Nasıl İşler?

Sistem üzerinde belirttiğiniz ihtiyacınız ve çalışmak istediğiniz servisin seçimini yaparsınız.
İş ortağı servisimiz sizinle iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz hizmet için sizi davet eder ve talebinizi karşılar. Arabam360 tarafında ise, talep ettiğiniz servis işlemleri takip edilerek en iyi hizmeti almanızı sağlar.

Kiralama Hizmetini Nasıl Alabilirim?

İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapacağınız araç ve tarih aralığı seçimiyle, Arabam360 sisteminde hizmet veren firmalardan kiralama talebinde bulunabilirsiniz.
Kiralama sözleşmesinin düzenlenmesi için kredi bilgileriniz kiralama firması tarafından talep edilecektir.

Kasko/Trafik Sigortası Hizmetini Nasıl Alabilirim?

İhtiyaç duyduğunuz sigorta türünü belirtmeniz ardından teklifler alınarak, seçtiğiniz poliçe düzenlenir. Poliçenin düzenlenmesi için kredi kartı bilgileriniz sigorta firması tarafından talep edilmektedir.

Ücretsiz Danışmanlık Hizmetinizin Kapsamı Nedir?

Üyelerimizin araçları ile ilgili yaşadığı sorunların çözümü için, uzmanlığımız ve tecrübelerimizle bilgi veriyoruz.
Bilgi istediğiniz konuları, iletişim sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz.